Usługa do prowadzenia BIP - program do BIP
Infolinia: 882 09 7777
bip
bip
bip

oferta specjalna!

dla podmiotów edukacji

  
Firma TENSORPOLSKA od samego początku specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych dla administracji publicznej, w szczególności w systemach Biuletynu Informacji Publicznej. Ciągły proces doskonalenia oprogramowania oraz dostosowywania usług do indywidualnych potrzeb odbiorców, pozwolił na zdobycie wielu stałych Klientów. Nasi Klienci są jednocześnie partnerami biznesowymi włączonymi w proces doskonalenia dotychczasowych i kreowania nowych produktów.

Usługi, które tworzymy są ergonomiczne i przyjazne dla użytkowników. Zawsze oferujemy dobre i sprawdzone rozwiązania w korzystnych cenach. To powoduje, że nasze produkty są polecane nowym Klientom.
Nieustannie pracujemy nad podwyższaniem parametrów usług. Stale monitorujemy ich jakość oraz rynek informatyczny. To dlatego nasza oferta jest tak konkurencyjna.


Prawdopodobnie zadajecie sobie Państwo pytanie dlaczego nasze ceny są tak niskie.

Po pierwsze: Dobieramy nasze promocje bardzo starannie i oferujemy je tylko wtedy gdy jesteśmy pewni, że nie odbywa się to kosztem jakości. Zanim wydamy każdą złotówkę dokładnie oglądamy ją z każdej strony. Nasza działalność opiera się na zdalnym kontakcie i wsparciu naszych Klientów na każdym etapie. Dlatego nie marnujemy pieniędzy na wymyślne wydatki. Również nie tracimy pieniędzy na niepotrzebne rozwiązania jak bezpłatne numery telefonów, które zwiększają końcowe ceny usług.

Po drugie: Nie ma żadnych trików w tym co robimy, realizujemy po prostu stare, dobre zasady biznesu. Często nasi przyszli Klienci mogą mieć obawy, że skoro ceny są na niskim poziomie to cena za kolejne okresy będzie dużo wyższa. Ktoś kto się spodziewa od nas takiego podejścia będzie rozczarowany. Najczęściej obniżamy ceny usług. Tak więc stawki za odnowienie usług są na podobnym poziomie jak w przypadku początkowej rejestracji usług. Wjątek może stanowić sytuacja, w której opłaty na rzecz naszych dostawców lub zmienne warunki podatkowe ulegają pogorszeniu.Firma TENSORPOLSKA jest także organizacją odpowiedzialną społecznie – zwracamy uwagę na ekologię i ochronę środowiska. Wiemy, że to co robimy dziś, ma dla nas wszystkich znaczenie jutro. Zapraszamy do współpracy!
do góry wydrukuj